abstraktní obrazy

“Malování je pro mne zhmotnění myšlenky, představy a nálady. Za pomocí fantazie a mého umu..

Read more

abstraktní obrazy

“Malování je pro mne zhmotnění myšlenky, představy a nálady. Za pomocí fantazie a mého umu jim vdechnu život a dám takovou podobu, která je pro vás, diváky, zachytitelná pouhým pohledem.”

Maluju akrylem, abstraktní a poloabstraktní obrazy.

Většinou podlehnu naléhavému tvořivému nutkání. Spontánní malbou vyjadřuji své nejniternější emoce. Prostřednictvím těchto mých obrazů promlouvá mé nevědomí.

Jindy tvořím s rozmyslem, týdny a měsíce kolem rozpracovaného díla chodím a nechávám jej na sebe působit, dokud nepřijde ta správná chvíle, kdy mě navštíví Múza a já dílo dokončím.

Ve své tvorbě využívám různých technik (struktury, slévání, kapání, stírání), nástrojů (špachtle, široké štětce, stěrky, houbičky) a materiálů (písek, štěrk, korálky) včetně přírodnin (pigmenty, rostliny).

Své abstrakce většinou neohraničuji dekorativním rámem, maluju i po stranách obrazu. Některé obrazy jsou však přímo určené k zarámování.

Obrazy na prodej:

Každý obraz je vzadu opatřen štítkem s informacemi a podpisem. Mé obrazy si můžete kdykoliv prohlédnout (případně zakoupit) v mém Ateliéru 26 v pražském Braníku, na aktuálních výstavách nebo online zde.

Uložit

Zůstaňme v kontaktu: