abstraktní obrazy

“Malování je pro mne zhmotnění myšlenky, představy a nálady. Za pomocí fantazie a mého umu..

Read more

abstraktní obrazy

“Malování je pro mne zhmotnění myšlenky, představy a nálady. Za pomocí fantazie a mého umu jim vdechnu život a dám takovou podobu, která je pro vás, diváky, zachytitelná pouhým pohledem.”

Maluji abstraktní obrazy.

Většinou podlehnu naléhavému tvořivému nutkání. Spontánní malbou vyjadřuji své nejniternější emoce. Prostřednictvím těchto mých obrazů promlouvá mé nevědomí.

Jindy tvořím s rozmyslem, týdny a měsíce kolem rozpracovaného díla chodím a nechávám jej na sebe působit, dokud nepřijde ta správná chvíle, kdy mě navštíví Múza a já dílo dokončím.

Ve své tvorbě využívám akrylových barev a různých technik (struktury, slévání, kapání, stírání, apod.), nástrojů (špachtle, široké štětce, stěrky, houbičky) a materiálů (písek, štěrk, atd.) včetně přírodnin (pigmenty, rostliny).

Své abstrakce většinou neohraničuji dekorativním rámem, neboť maluji i po stranách obrazu. Nechávám tak toto rozhodnutí na novém majiteli.

Prodej obrazů:

Každý obraz je signován Mösr L. a má vlastní Certifikát pravosti. Mé obrazy si můžete kdykoliv prohlédnout v mém Ateliéru 26 v pražském Braníku, na aktuálních výstavách, případně v on-line galerii Talent.cz.

Uložit

Zůstaňme v kontaktu: